Algi.hdwao.pl

:: Guam
Artykuł dodany przez: Admin (2005-07-17 19:31:03)

Rewolucyjna metoda wyszczuplająca guam opracowana została przez włoskich lekarzy i terapeutów. Kilkadziesiąt tysięcy przeprowadzonych zabiegów świadczy o jej niezwykłej skuteczności w modelowaniu sylwetki, redukcji cellulitu oraz tkanki tłuszczowej w miejscach szczególnie trudnych do odchudzenia tzn. udach, biodrach, pośladkach, brzuchu. Niezwykłe efekty wyszczuplające.

Testy klinicznie potwierdziły niezwykle szybkie i co najważniejsze trwałe zredukowanie tkanki tłuszczowej, nawet w tych partiach ciała, gdzie wcześniej nie udało się tego osiągnąć, ani za pomocą gimnastyki, ani ostrej diety czy innych zabiegów wyszczuplających. Badania medyczne dr M. Morselli przeprowadzone wśród grupy kobiet w wieku 20-40 lat (różnych stopień cellulitu i nadwagi) wykazały znaczną redukcję obwodów ud, talii, pośladów u wszystkich, poddanych testom pacjentek. Jest to niewątpliwy dowód rewelacyjnej skuteczności metody guam. Na uwagę zasługuje klientka, która po kuracji utraciła 60cm w obwodach ciała. Przypadek ten nie należy do rzadkości.

Efekty zdrowotne, odmładzające i odtoksyczniające.

Guam powoduje nie tylko błyskawiczną redukcję cellulitu, nadwagi i rozstępów, ale również wspomaga leczenie wielu schorzeń.

• Dermatologicznych (trądzik, stany zapalne skóry, łuszczyca, rybia łuska).

• Reumatologicznych (bóle stawów, pleców oraz nerwobóle).

• Schorzeń przemiany materii.

Słynne Farmy Piękności na świecie zalecają guam także celem intensywnej regeneracji starzejącego się organizmu. Dodatkową zaletą guam to „odtruwanie ciała”. Dlatego też jest on szczególnie wskazany dla osób w okresie rekonwalescencji np. po zatruciach, ciąży, antybiotykoterapii oraz dla osób prowadzących siedzący tryb życia i źle odżywiających się (tłusta dieta, kawa, nikotyna). Także osoby szczupłe i zdrowe mogą poddać się kuracji celem pojędrnienia i wygładzenia skóry oraz „odtoksycznienia” i odmłodzenia całego organizmu.

Działanie antystresowe.

Większość klientek mimo zakończenia kuracji guam i osiągnięcia wymarzonych wymiarów decyduje się na dalsze, rzadsze (np. raz na miesiąc) zabiegi, gdyż twierdzą, dzięki guam czują się bardziej witalne. Poprawia się ich samopoczucie, złagodzony zostaje stres dnia codziennego, mijają bóle głowy, pleców, bezsenność.

Na czym polega niezwykła skuteczność guam?

Guam jest pierwszym zabiegiem łączącym w sobie najskuteczniejsze na świecie aż 4 terapie wyszczuplające i lecznicze: algoterapię, aromaterapię, zabiegi peloidowe (błotowe) i body wrapping. Dzięki połączeniu tych metod w jednym zabiegu guam osiągnięta została niebywała wprost skuteczność w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Po raz pierwszy udało się także wyeliminować nieprzyjemny dla klientek zapach zmikronizowanych alg przy pełnym zachowaniu ich aktywności biologicznej. Dzięki opatentowanej metodzie E.B.A. mikronizacji alg (rozerwanie komórek alg i wydobywanie ich jonowych składników) skóra pacjentki poddawanej zabiegowi guam otrzymuje prawdziwy koncentrat minerałów, witamin i oligoelementów zawartych w owocach morza. Dzięki temu staje się ona niebywale gładka dotyku, dobrze napięta i elastyczna. Guam dzięki swojej unikatowej kompozycji działa wielokierunkowo:

• Zmikronizowane algi - powodują usuwanie zgromadzonych przez lata „tłuszczów” w obrębie bioder, brzucha, ud, pośladków.

• Oleje eteryczne - przyspieszają proces spalania nagromadzonych już „tłuszczów” i przeciwdziałają odkładaniu się „świeżych tłuszczów”.

• Fitoekstrakty - pobudzają system limfatyczny, powodują usuwanie toksyn z organizmu i zmniejszają objętość komórek tłuszczowych.

• Peloidy morskie - poprzez silną remineralizację organizmu i jego odtoksycznienia powodują wzrost elastyczności i jędrności skóry.

• Body wrapping - powoduje głębokie wchłanianie koncentratu guam oraz tzw. drenaż limfatyczny.

Połączenie działania tych metod w jednym tylko zabiegu guam powoduje, iż błyskawiczne rezultaty w postaci redukcji obwodów talii, brzucha, bioder i ud, widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Technika wykonywania zabiegu guam.

Jest stosunkowo prosta, a przede wszystkim nie wymaga zakupu drogich urządzeń czy aparatów. Zabieg guam przeprowadzać można w warunkach każdego salonu kosmetycznego, zarówno ekskluzywnego jak i przeciętnego, niewielkiego gabinetu. Dzięki metodzie guam każdy, nawet najmniejszy salon kosmetyczny może stać się „farmą piękności”, która nie tylko modeluje ciało klientki, ale również znacznie przyczynia się do jej poprawy zdrowia i samopoczucia. Zabieg guam jest nie tylko jednym z najskuteczniejszych, ale również najbardziej dochodowych zabiegów dla wykonującej go kosmetyczki.
adres tego artykułu: www.algi.hdwao.pl/articles.php?id=11